TCA1C106M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCA1C106M8R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCA1C106M8R
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 16V 20% 1206
Foi de date: TCA1C106M8R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCA1C106M8R
Număr parc TCA1C106M8R Producător LAPIS Semiconductor
Descriere CAP TANT 10UF 16V 20% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 853350 pcs Fișa cu date TCA1C106M8R.pdf
Tensiune - evaluat 16V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie TC ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume 511-1473-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul dimensiunii producătorului A
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm)
Caracteristici General Purpose Rata de eșec -
ESR (rezistență în serie echivalentă) 3.5 Ohm descriere detaliata 10µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm
capacitanță 10µF