SFR01MZPF3302
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFR01MZPF3302
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES 33K OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: SFR01MZPF3302.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFR01MZPF3302
Număr parc SFR01MZPF3302 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES 33K OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8151222 pcs Fișa cu date SFR01MZPF3302.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Serie SFR Rezistenţă 33 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm)
Caracteristici Anti-Sulfur Rata de eșec -
descriere detaliata 33 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Compoziţie Thick Film