SDZT15R5.6
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SDZT15R5.6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SDZT15R5.6
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 100MW 5.6V 0603
Foi de date: 1.SDZT15R5.6.pdf2.SDZT15R5.6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SDZT15R5.6
Număr parc SDZT15R5.6 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 100MW 5.6V 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 327303 pcs Fișa cu date 1.SDZT15R5.6.pdf2.SDZT15R5.6.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor SMD0603 Serie -
Putere - Max 100mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume SDZT15R5.6DKR
Temperatura de Operare 150°C Tipul de montare Surface Mount