RSS100N03TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS100N03TB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSS100N03TB
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 30V 10A 8-SOIC
Foi de date: RSS100N03TB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RSS100N03TB
Număr parc RSS100N03TB Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 30V 10A 8-SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3635 pcs Fișa cu date RSS100N03TB.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) 20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOP
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2W (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume RSS100N03TB-ND
RSS100N03TBTR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1070pF @ 10V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 5V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata N-Channel 30V 10A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)