RSD200N05TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSD200N05TL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RSD200N05TL
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 45V 20A CPT3
Foi de date: RSD200N05TL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RSD200N05TL
Număr parc RSD200N05TL Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 45V 20A CPT3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 220942 pcs Fișa cu date RSD200N05TL.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor CPT3
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 20A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 20W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Alte nume RSD200N05TLTR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 950pF @ 10V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 5V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 45V
descriere detaliata N-Channel 45V 20A (Ta) 20W (Tc) Surface Mount CPT3 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 20A (Ta)