RRH050P03TB1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RRH050P03TB1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RRH050P03TB1
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET P-CH 30V 5A SOP8
Foi de date: RRH050P03TB1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RRH050P03TB1
Număr parc RRH050P03TB1 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET P-CH 30V 5A SOP8 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5304 pcs Fișa cu date RRH050P03TB1.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOP
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 650mW (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Alte nume RRH050P03TB1TR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 10V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 9.2nC @ 5V
Tipul FET P-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata P-Channel 30V 5A (Ta) 650mW (Ta) Surface Mount 8-SOP Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)