RLZTE-114.7C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RLZTE-114.7C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RLZTE-114.7C
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS
Foi de date: RLZTE-114.7C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RLZTE-114.7C
Număr parc RLZTE-114.7C Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 4.7V 500MW LLDS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4011 pcs Fișa cu date RLZTE-114.7C.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor LLDS Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 25 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 4.7V 500mW ±3% Surface Mount LLDS Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V