RHP030N03T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RHP030N03T100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RHP030N03T100
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 30V 3A SOT-89
Foi de date: 1.RHP030N03T100.pdf2.RHP030N03T100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RHP030N03T100
Număr parc RHP030N03T100 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 30V 3A SOT-89 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 335330 pcs Fișa cu date 1.RHP030N03T100.pdf2.RHP030N03T100.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor MPT3
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 3A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 500mW (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA Alte nume RHP030N03T100TR
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 160pF @ 10V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 6.5nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata N-Channel 30V 3A (Ta) 500mW (Ta) Surface Mount MPT3 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 3A (Ta)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RZE002P02TL
RZE002P02TL
Producători: LAPIS Semiconductor
Descriere: MOSFET P-CH 20V 0.2A EMT3