RGTH40TS65DGC11
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RGTH40TS65DGC11 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RGTH40TS65DGC11
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IGBT 650V 40A 144W TO-247N
Foi de date: 1.RGTH40TS65DGC11.pdf2.RGTH40TS65DGC11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RGTH40TS65DGC11
Număr parc RGTH40TS65DGC11 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IGBT 650V 40A 144W TO-247N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34303 pcs Fișa cu date 1.RGTH40TS65DGC11.pdf2.RGTH40TS65DGC11.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 650V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 20A
Starea testului 400V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (pornire / oprire) @ 25 ° C 22ns/73ns
Comutarea energiei - Pachetul dispozitivului furnizor TO-247N
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 58ns
Putere - Max 144W ambalare Tube
Pachet / Caz TO-247-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Standard
Tip IGBT Trench Field Stop Chargeul porții 40nC
descriere detaliata IGBT Trench Field Stop 650V 40A 144W Through Hole TO-247N Curent - colector pulsat (Icm) 80A
Curent - Colector (Ic) (Max) 40A