RFUH30TS6SGC11
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFUH30TS6SGC11 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RFUH30TS6SGC11
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 600V 15A TO247
Foi de date: 1.RFUH30TS6SGC11.pdf2.RFUH30TS6SGC11.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RFUH30TS6SGC11
Număr parc RFUH30TS6SGC11 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE GEN PURP 600V 15A TO247 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23189 pcs Fișa cu date 1.RFUH30TS6SGC11.pdf2.RFUH30TS6SGC11.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 2.8V @ 30A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 600V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-247 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 35ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-247-3
Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max) Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-247
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 600V Curent - Mediu rectificat (Io) 15A