RCX051N25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RCX051N25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RCX051N25
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 250V 5A TO220
Foi de date: RCX051N25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RCX051N25
Număr parc RCX051N25 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 250V 5A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63776 pcs Fișa cu date RCX051N25.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220FM
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.36 Ohm @ 2.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.23W (Ta), 30W (Tc) ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack Alte nume RCX051N25CT
RCX051N25CT-ND
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 8.5nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 250V
descriere detaliata N-Channel 250V 5A (Tc) 2.23W (Ta), 30W (Tc) Through Hole TO-220FM Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)