RBR5L60ATE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR5L60ATE25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RBR5L60ATE25
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDS
Foi de date: RBR5L60ATE25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RBR5L60ATE25
Număr parc RBR5L60ATE25 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228389 pcs Fișa cu date RBR5L60ATE25.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 550mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 60V
Pachetul dispozitivului furnizor PMDS Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Alte nume RBR5L60ATE25TR
Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 60V 5A Surface Mount PMDS
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 250µA @ 60V Curent - Mediu rectificat (Io) 5A