RB531SM-30T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB531SM-30T2R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB531SM-30T2R
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Foi de date: 1.RB531SM-30T2R.pdf2.RB531SM-30T2R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB531SM-30T2R
Număr parc RB531SM-30T2R Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 381568 pcs Fișa cu date 1.RB531SM-30T2R.pdf2.RB531SM-30T2R.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 350mV @ 10mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor EMD2 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SC-79, SOD-523 Alte nume RB531SM-30T2RDKR
Temperatura de funcționare - Junction 125°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount EMD2
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 10V Curent - Mediu rectificat (Io) 200mA