RB168LAM-30TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB168LAM-30TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB168LAM-30TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDTM
Foi de date: 1.RB168LAM-30TR.pdf2.RB168LAM-30TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB168LAM-30TR
Număr parc RB168LAM-30TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 30V 1A PMDTM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1229747 pcs Fișa cu date 1.RB168LAM-30TR.pdf2.RB168LAM-30TR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 690mV @ 1A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor PMDTM Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-128 Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 30V 1A Surface Mount PMDTM Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 600nA @ 30V
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A Capacitate @ Vr, F -