RB162LAM-40TFTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB162LAM-40TFTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB162LAM-40TFTR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
Foi de date: 1.RB162LAM-40TFTR.pdf2.RB162LAM-40TFTR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB162LAM-40TFTR
Număr parc RB162LAM-40TFTR Producător LAPIS Semiconductor
cantitate valabila 890437 pcs Fișa cu date 1.RB162LAM-40TFTR.pdf2.RB162LAM-40TFTR.pdf
Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V Pachetul dispozitivului furnizor PMDTM
Viteză Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Automotive, AEC-Q101
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-128
Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDTM
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 40V Curent - Mediu rectificat (Io) 1A