RB161M-20TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB161M-20TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB161M-20TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 20V 1A PMDU
Foi de date: RB161M-20TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB161M-20TR
Număr parc RB161M-20TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 20V 1A PMDU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 128526 pcs Fișa cu date RB161M-20TR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 350mV @ 1A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 20V
Pachetul dispozitivului furnizor PMDU Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume RB161M-20CT
Temperatura de funcționare - Junction 125°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 20V 1A Surface Mount PMDU
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 700µA @ 20V Curent - Mediu rectificat (Io) 1A