RB160MM-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB160MM-40TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB160MM-40TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
Foi de date: 1.RB160MM-40TR.pdf2.RB160MM-40TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB160MM-40TR
Număr parc RB160MM-40TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 945361 pcs Fișa cu date 1.RB160MM-40TR.pdf2.RB160MM-40TR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 510mV @ 1A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor PMDU Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-123F Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDU Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 30µA @ 40V
Curent - Mediu rectificat (Io) 1A Capacitate @ Vr, F -