RB068M-60TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB068M-60TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB068M-60TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
Foi de date: RB068M-60TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB068M-60TR
Număr parc RB068M-60TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 166148 pcs Fișa cu date RB068M-60TR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 765mV @ 2A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 60V
Pachetul dispozitivului furnizor PMDU Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz SOD-123F Alte nume RB068M-60CT
Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 60V 2A Surface Mount PMDU
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.5µA @ 60V Curent - Mediu rectificat (Io) 2A