RB050LA-40TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB050LA-40TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RB050LA-40TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDT
Foi de date: RB050LA-40TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RB050LA-40TR
Număr parc RB050LA-40TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE SCHOTTKY 40V 3A PMDT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 243770 pcs Fișa cu date RB050LA-40TR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 550mV @ 3A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor PMDT Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOD-128 Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 40V 3A Surface Mount PMDT Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 40V
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A Capacitate @ Vr, F -