R5011ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R5011ANX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R5011ANX
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 11A TO220
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R5011ANX
Număr parc R5011ANX Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 500V 11A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48744 pcs Fișa cu date
Vgs (a) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220FM
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 5.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 50W (Tc) ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack Alte nume R5011ANXCT
R5011ANXCT-ND
Temperatura de Operare 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V
descriere detaliata N-Channel 500V 11A (Ta) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 11A (Ta)