R5009FNX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R5009FNX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R5009FNX
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET N-CH 500V 9A TO-220FM
Foi de date: R5009FNX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R5009FNX
Număr parc R5009FNX Producător LAPIS Semiconductor
Descriere MOSFET N-CH 500V 9A TO-220FM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24673 pcs Fișa cu date R5009FNX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220FM
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 840 mOhm @ 4.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 50W (Tc) ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Full Pack Temperatura de Operare 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 630pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 500V descriere detaliata N-Channel 500V 9A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)