PTZTE256.2A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
PTZTE256.2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PTZTE256.2A
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 1W PMDS
Foi de date: PTZTE256.2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PTZTE256.2A
Număr parc PTZTE256.2A Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 6.2V 1W PMDS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 535715 pcs Fișa cu date PTZTE256.2A.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Toleranţă ±6%
Pachetul dispozitivului furnizor PMDS Serie -
Putere - Max 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Alte nume PTZTE256.2A-ND
PTZTE256.2ATR
PTZTE2562A
Temperatura de Operare - Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 6 Ohms descriere detaliata Zener Diode 6.2V 1W ±6% Surface Mount PMDS
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 20µA @ 3V Numărul părții de bază PTZ6V2