MTZJT-774.3C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-774.3C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MTZJT-774.3C
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 4.3V 500MW MSD
Foi de date: MTZJT-774.3C.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MTZJT-774.3C
Număr parc MTZJT-774.3C Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 4.3V 500MW MSD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6020 pcs Fișa cu date MTZJT-774.3C.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 4.3V Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor MSD Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz DO-204AG, DO-34, Axial Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 100 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 4.3V 500mW ±3% Through Hole MSD Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V