MTZJT-726.8C
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-726.8C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MTZJT-726.8C
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.8V 500MW DO34
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MTZJT-726.8C
Număr parc MTZJT-726.8C Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 6.8V 500MW DO34 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5711 pcs Fișa cu date
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor MSD Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz DO-204AG, DO-34, Axial Alte nume MTZJT726.8C
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Impedanță (Max) (Zzt) 20 Ohms descriere detaliata Zener Diode 6.8V 500mW ±3% Through Hole MSD
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 2µA @ 3.5V