MTZJT-722.7B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MTZJT-722.7B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MTZJT-722.7B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 2.7V 500MW DO34
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MTZJT-722.7B
Număr parc MTZJT-722.7B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 2.7V 500MW DO34 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5326 pcs Fișa cu date
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor MSD Serie -
Putere - Max 500mW ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz DO-204AG, DO-34, Axial Alte nume MTZJT722.7B
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata Zener Diode 2.7V 500mW ±3% Through Hole MSD