MNR18ERAPJ222
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR18ERAPJ222 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNR18ERAPJ222
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 1606
Foi de date: MNR18ERAPJ222.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MNR18ERAPJ222
Număr parc MNR18ERAPJ222 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 1606 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 870209 pcs Fișa cu date MNR18ERAPJ222.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Serie MNR Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 2.2k
Putere pe element 62.5mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 1606, Convex, Long Side Terminals Alte nume RHM1547CT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 16 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.020" (0.50mm) descriere detaliata 2.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals