MNR14ERAPJ104
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR14ERAPJ104 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNR14ERAPJ104
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
Foi de date: 1.MNR14ERAPJ104.pdf2.MNR14ERAPJ104.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MNR14ERAPJ104
Număr parc MNR14ERAPJ104 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3991 pcs Fișa cu date 1.MNR14ERAPJ104.pdf2.MNR14ERAPJ104.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie MNR Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 100k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume MNR14ERAPJ104-ND
RHM1597TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) descriere detaliata 100k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals