MNR12ERAPJ102
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR12ERAPJ102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNR12ERAPJ102
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606
Foi de date: 1.MNR12ERAPJ102.pdf2.MNR12ERAPJ102.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MNR12ERAPJ102
Număr parc MNR12ERAPJ102 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 818960 pcs Fișa cu date 1.MNR12ERAPJ102.pdf2.MNR12ERAPJ102.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serie MNR Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1k
Putere pe element 62.5mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0606, Convex Alte nume RHM1371DKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) descriere detaliata 1k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex