MNR04M0APJ122
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0APJ122 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNR04M0APJ122
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0804
Foi de date: MNR04M0APJ122.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MNR04M0APJ122
Număr parc MNR04M0APJ122 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 0804 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6907 pcs Fișa cu date MNR04M0APJ122.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serie MNR Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1.2k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0804, Convex, Long Side Terminals Alte nume MNR04122RTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) descriere detaliata 1.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals