MNR04M0ABJ272
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR04M0ABJ272 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNR04M0ABJ272
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804
Foi de date: MNR04M0ABJ272.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MNR04M0ABJ272
Număr parc MNR04M0ABJ272 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5140 pcs Fișa cu date MNR04M0ABJ272.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serie MNR Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 2.7k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0804, Convex, Long Side Terminals Alte nume MNR04272TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 4
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) descriere detaliata 2.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±300ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals