MNR02M0APJ472
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MNR02M0APJ472 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MNR02M0APJ472
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0404
Foi de date: MNR02M0APJ472.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MNR02M0APJ472
Număr parc MNR02M0APJ472 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0404 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4398 pcs Fișa cu date MNR02M0APJ472.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serie MNR Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 4.7k
Putere pe element 62.5mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0404 (1010 Metric), Convex Alte nume MNR02472RTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de rezistențe 2
Număr de știfturi 4 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.018" (0.45mm) descriere detaliata 4.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex