MCR50JZHFSR082
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR50JZHFSR082 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR50JZHFSR082
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES 0.082 OHM 1% 1/2W 2010
Foi de date: MCR50JZHFSR082.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR50JZHFSR082
Număr parc MCR50JZHFSR082 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES 0.082 OHM 1% 1/2W 2010 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4042 pcs Fișa cu date MCR50JZHFSR082.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 200/ +800ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serie MCR Rezistenţă 82 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2010 (5025 Metric) Alte nume RHM.082VTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 82 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film