MCR18EZPJ200
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZPJ200 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR18EZPJ200
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 20 OHM 5% 1/4W 1206
Foi de date: MCR18EZPJ200.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR18EZPJ200
Număr parc MCR18EZPJ200 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 20 OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2818 pcs Fișa cu date MCR18EZPJ200.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie MCR Rezistenţă 20 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM20ERTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 20 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film