MCR18EZPJ124
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZPJ124 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR18EZPJ124
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206
Foi de date: MCR18EZPJ124.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR18EZPJ124
Număr parc MCR18EZPJ124 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4900 pcs Fișa cu date MCR18EZPJ124.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie MCR Rezistenţă 120 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM120KERTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 120 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film