MCR18ERTJ390
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTJ390 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR18ERTJ390
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206
Foi de date: 1.MCR18ERTJ390.pdf2.MCR18ERTJ390.pdf3.MCR18ERTJ390.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR18ERTJ390
Număr parc MCR18ERTJ390 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30408934 pcs Fișa cu date 1.MCR18ERTJ390.pdf2.MCR18ERTJ390.pdf3.MCR18ERTJ390.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie MCR Rezistenţă 39 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM39CKTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 39 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film