MCR18ERTFL5R62
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTFL5R62 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR18ERTFL5R62
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 5.62 OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MCR18ERTFL5R62
Număr parc MCR18ERTFL5R62 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 5.62 OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4044 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie MCR Rezistenţă 5.62 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM5.6KCJDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 5.62 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film