MCR18ERTF7323
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR18ERTF7323 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR18ERTF7323
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 732K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.MCR18ERTF7323.pdf2.MCR18ERTF7323.pdf3.MCR18ERTF7323.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR18ERTF7323
Număr parc MCR18ERTF7323 Producător Rohm Semiconductor
Descriere RES SMD 732K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serie MCR
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Alte nume RHM732KCJTR Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MCR18ERTF7323
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 732k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 732K OHM 1% 1/4W 1206