MCR18ERTF3902
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF3902 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR18ERTF3902
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 39K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.MCR18ERTF3902.pdf2.MCR18ERTF3902.pdf3.MCR18ERTF3902.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR18ERTF3902
Număr parc MCR18ERTF3902 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 39K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 948170 pcs Fișa cu date 1.MCR18ERTF3902.pdf2.MCR18ERTF3902.pdf3.MCR18ERTF3902.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie MCR Rezistenţă 39 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM39.0KCJDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 39 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film