MCR18ERTF1541
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF1541 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR18ERTF1541
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 1.54K OHM 1% 1/4W 1206
Foi de date: 1.MCR18ERTF1541.pdf2.MCR18ERTF1541.pdf3.MCR18ERTF1541.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR18ERTF1541
Număr parc MCR18ERTF1541 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 1.54K OHM 1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5794 pcs Fișa cu date 1.MCR18ERTF1541.pdf2.MCR18ERTF1541.pdf3.MCR18ERTF1541.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serie MCR Rezistenţă 1.54 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM1.54KCJTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.54 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film