MCR10EZPJ622
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZPJ622 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR10EZPJ622
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 6.2K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: MCR10EZPJ622.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR10EZPJ622
Număr parc MCR10EZPJ622 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 6.2K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3280 pcs Fișa cu date MCR10EZPJ622.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie MCR Rezistenţă 6.2 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM6.2KARTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 6.2 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film