MCR10EZPJ512
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZPJ512 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR10EZPJ512
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 5.1K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: MCR10EZPJ512.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR10EZPJ512
Număr parc MCR10EZPJ512 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 5.1K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5344 pcs Fișa cu date MCR10EZPJ512.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie MCR Rezistenţă 5.1 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM5.1KARTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 5.1 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film