MCR10ERTJ474
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTJ474 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR10ERTJ474
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 470K OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: MCR10ERTJ474.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR10ERTJ474
Număr parc MCR10ERTJ474 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 470K OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1086950 pcs Fișa cu date MCR10ERTJ474.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie MCR Rezistenţă 470 kOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM470KCPDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 470 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film