MCR10ERTFL3R60
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTFL3R60 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR10ERTFL3R60
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 3.6 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR10ERTFL3R60
Număr parc MCR10ERTFL3R60 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 3.6 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1026910 pcs Fișa cu date
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie MCR Rezistenţă 3.6 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM3.60CICT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 3.6 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film