MCR10ERTF44R2
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10ERTF44R2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR10ERTF44R2
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805
Foi de date: MCR10ERTF44R2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR10ERTF44R2
Număr parc MCR10ERTF44R2 Producător Rohm Semiconductor
Descriere RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 928970 pcs Fișa cu date MCR10ERTF44R2.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.125W, 1/8W
Tensiune - Defalcare 0805 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie MCR
Starea RoHS Digi-Reel® Polarizare 0805 (2012 Metric)
Alte nume RHM44.2CHDKR Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MCR10ERTF44R2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 44.2 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805