MCR100JZHJLR47
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR100JZHJLR47 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR100JZHJLR47
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 0.47 OHM 5% 1W 2512
Foi de date: MCR100JZHJLR47.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR100JZHJLR47
Număr parc MCR100JZHJLR47 Producător Rohm Semiconductor
Descriere RES SMD 0.47 OHM 5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5854 pcs Fișa cu date MCR100JZHJLR47.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 1W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±250ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Serie MCR
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 (6432 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MCR100JZHJLR47 Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 lui FIFO 2
Descriere extinsă 0.47 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES SMD 0.47 OHM 5% 1W 2512 Acoperire, Tipul carcasei Thick Film