MCR100JZHJ511
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHJ511 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR100JZHJ511
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 510 OHM 5% 1W 2512
Foi de date: MCR100JZHJ511.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR100JZHJ511
Număr parc MCR100JZHJ511 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 510 OHM 5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5646 pcs Fișa cu date MCR100JZHJ511.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serie MCR Rezistenţă 510 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume RHM510BCTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 510 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film