MCR03EZPJ911
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPJ911 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR03EZPJ911
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 910 OHM 5% 1/10W 0603
Foi de date: MCR03EZPJ911.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR03EZPJ911
Număr parc MCR03EZPJ911 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 910 OHM 5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6766 pcs Fișa cu date MCR03EZPJ911.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie MCR Rezistenţă 910 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RHM910GCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200 Rata de eșec -
descriere detaliata 910 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Compoziţie Thick Film