MCR03EZPJ302
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPJ302 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR03EZPJ302
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 3K OHM 5% 1/10W 0603
Foi de date: MCR03EZPJ302.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR03EZPJ302
Număr parc MCR03EZPJ302 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 3K OHM 5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4939 pcs Fișa cu date MCR03EZPJ302.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie MCR Rezistenţă 3 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RHM3.0KGTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 3 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film