MCR03ERTJ115
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTJ115 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR03ERTJ115
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 1.1M OHM 5% 1/10W 0603
Foi de date: MCR03ERTJ115.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR03ERTJ115
Număr parc MCR03ERTJ115 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 1.1M OHM 5% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 942460 pcs Fișa cu date MCR03ERTJ115.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie MCR Rezistenţă 1.1 MOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RHM1.1MCGDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.1 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film