MCR03ERTF3303
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTF3303 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR03ERTF3303
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 330K OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: MCR03ERTF3303.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR03ERTF3303
Număr parc MCR03ERTF3303 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 330K OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3880 pcs Fișa cu date MCR03ERTF3303.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie MCR Rezistenţă 330 kOhms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RHM330KCFCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 330 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film